O nas

Oferta

Cennik

Kontakt

 


Zakład Usług Technicznych i Ogólnobudowlanych "POGOTOWIE ELEKTRYCZNE" powstał w 1992 r. Celem gospodarczym firmy jest działalność usługowa związana z usuwaniem awarii elektrycznych, a także wykonywaniem wszelkich zleceń klienta - konserwacje, remonty, modernizacje oraz diagnostyka instalacji elektrycznych, a także pomiary i opinie mistrzowskie w zakresie elektryki.
Od czasu powstania do chwili obecnej cel ten jest realizowany z powodzeniem, czego efektem jest coraz większa liczba stałych klientów. Odbiorcą naszych usług są zarówno klienci prywatni jak i wszelkiego typu instytucje oraz przedsiębiorstwa.

Z.U.T. i O. świadczy usługi jako CAŁODOBOWE POGOTOWIE ELEKTRYCZNE we Wrocławiu i okolicach, współpracując z Pogotowiem Energetycznym, sztabem kryzysowym Urzędu Miasta, służbami dyspozytorskimi Prezydenta oraz Miejską Państwową Komendą Straży Pożarnej.

Jesteśmy firmą z długoletnią tradycją, zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę i mamy ponad trzydziestoletnie doświadczenie zawodowe.
Posiadamy pełną gamę profesjonalnego sprzętu i duże zaplecze techniczne.

Zakład Usług Technicznych i Ogólnobudowlanych "POGOTOWIE ELEKTRYCZNE" zarejestrowany jest w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej [www.firma.gov.pl].

Zakład jest płatnikiem podatku VAT - NIP: 894-004-55-34.